Asennustiimi Karhula & Niemelä Oy

Eläinpuistontie 12
68300 Kälviä
www.asennustiimi.fi
info(at)asennustiimi.fi

Verkkolaskuoperaattori: 003721291126 Maventa
Verkkolaskuosoite / OVT-tunnus 003717343579

Facebook

Ammattilaiset

Janne Karhula

Toimitusjohtaja - Myynti, markkinointi ja projektinjohto
janne.karhula@asennustiimi.fi
+358 400 562181

Erkki Niemelä

Projektijohtaja - Projektien ja työmaiden organisointi sekä johto
erkki.niemela@asennustiimi.fi
+358 40 5506906

Pekka Maunula

Työmaajohtaja - Koti sekä ulkomaat
pekka.maunula@asennustiimi.fi
+358 40 3583169

Margus Kalda

Tj. Montage Team OU, (tytäryhtiö, Viro)
margus.kalda@asennustiimi.fi
+358 40 1933353

Teemu Niemelä

Konttori
teemu.niemela(at)asennustiimi.fi
+358 40 5464735

Aavo Nommela

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
aavo.nommela@asennustiimi.fi
+358 400 724638, +372 53652050

Urmas Selde

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
urmas.selde@asennustiimi.fi
+358 400 726598, +372 5137938

Lauri Maasikas

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
lauri.maasikas@asennustiimi.fi
+358 400 725475, +372 56616825

Peeter Sepp

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
peeter.sepp@asennustiimi.fi
+358 400 725496, +372 5295767

Hans Hansberg

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
hansberg@hot.ee
+372 56262774

Raigo Pärn

Työnjohto koti- sekä ulkomaat
raigoparn1980@gmail.com
+358 40 7698777, +372 58060959

Olli-Pekka Pesola

Työnjohto kotimaa
olli-pekka.pesola@asennustiimi.fi
+358 40 3565460

Antti Vapola

Työnjohto kotimaa
antti.vapola@asennustiimi.fi
+358 40 7746507

Rene Oispuu

Työnjohto, koti- sekä ulkomaat
reneoispuu@gmail.com
+372 5666 7328

Ota yhteyttä!

Haluatko kuulla lisää Asennustiimin palveluista tai toteuttamistamme töistä?

Soita numeroon +358 400 562181 tai täytä yhteydenottolomake.